Maasikad Lemmatu marjatalust
Värskem, tervislikum ja õnnelikum elu

Kas Sa vajad lisaraha?

Unistad reisist? Tahad osta oma hobi jaoks paremaid vahendeid? Jääb puudu rahast? Suvine lisaraha teenimine annab vabaduse, loob võimalused ja toetab su unistusi. Suurenda oma sissetulekut ja unista julgelt. Me aitame Su unistustel täituda. (See vist oli mingi panga slogan, aga meie anname päriselt ka sulle raha.) Tule hooajatööle Lemmatu Marjatalus.

Kas maasikakorjamine on raske?*

Iga järjepideva tegevuse juures, tuleb mäletada vahepeal oma asendit muuta. Maasikate korjamine on väljakutsuv ja arendab füüsilist treenitust. Maasikate korjamise, rohimise ja muu töö puhkepausid ja tempo saad valida ise. Nõudmine on, et korjad oma maasikavao lõpuni ja kui tundub, et ikka ei jaksa, siis tuleb paluda keegi appi. Maasikapõllul on järelvaataja, kellele saad samuti teada anda: “Ma rohkem ei jõua.” Puhkehetkel õpetame maasikajooga harjutusi.  

*Eelmine aasta oli maasikaid korjamas üks füüsilise puudega naine. Ta pingutas ja andis oma panuse. Aitäh talle! Meie töö õhkkond on ka tavaliselt olnud sõbralik ja meeldiv. Tänu sellele naisele oli rõõm näha veel rohkem abivalmis ja toetavaid inimesi maasikapõllul. Ettevõtte jaoks oli parim saadud tagasiside ühel palgapäeval. Naine ütles: “Ma olen kolmekümne aastane ja see on mu esimene oma teenitud raha.”

Kandideeri tööle

Kas lihtne hooajatöö on arendav?

Hooajatöö aitab Sul avastada iseennast ja õpetab ise endaga koostööd. Loomulikult kuulub siia ajaplaneerimine. Planeerida on vaja iseenda tegevust ja siin kohal on mõistlik äramärkida füüsilise töö kuldreegel: Kui lähed siis vii, kui tuled siis too.

“Mul on nii külm” või “Mul on nii palav” on väljendid, mida kasutatakse sageli. Õue tingimustel töötanud inimesel tulevad sellised virillaused huultelt harva, sest töö muudab tähelepanelikuks. Maasikakorjajad õpivad tundma ilma. Planeeri-planeeri-planeeri, oled iseenda juht. Planeeri juba eelmisel õhtul oma päev. 

Ilmaprognoos aitab riiete valikul: kas lühikesed või pikad püksid või piisab bikiinidest. Varahommikused sajupilved tähendavad, et võta kaasa kummikud. Särava päikese korral pead arvestama päikesekreemiga ja peakattega. Tuulevaiksel hommikul lendavad ringi sääsed. Veel kord, hooajatöö õpetab planeerima ja enesejuhtimist. 

Kandideeri tööle https://www.lemmatumarjatalu.ee/tule-toole/

Kuidas maasikapõllule saada?

Buss toob ja buss viib. Istu lihtsalt õigel ajal bussile ja saadki kohale. Lemmatu Marjatalu asub Tartust 18km. kaugusel ja meie juurde saab maaliini bussiga mugavalt Tartu kesklinnast. Bussiga tulijatele algab maasika korjamine kell 7 hommikul ja tagasi viib kell 12. Viis tundi tööd ja õhtud on VABAD. Kui see oleks kinnisvaraportaali kuulutus, siis siin oleks lause: Töö Tartu kesklinnas.

Kandideeri tööle https://www.lemmatumarjatalu.ee/tule-toole/

Kas lõunasöök on tervislik?

Lõunasöögi pead kaasa võtma. Vaatamata meie Eesti ükssarvikute edust, pole Wolt veel maapiirkondadesse jõudnud. Selle eest käib üks kord nädalas AUTOLAHVKA!!!!! Meie Wolt on autolahvka. Ja see juba kuskil kesklinnas ei käi. See puha Lemmatu Marjatalu luksus. Tervislikke maasikaid, herneid, vaarikaid ja mustsõstraid saad põllult endale magustoiduks korjata. 

Kandideeri tööle https://www.lemmatumarjatalu.ee/tule-toole/

Raha. Oled rohkem väärt?

Lemmatu Marjatalus hinnatakse su panust ja väärtust. Marjad korjatakse korvi ja tasustatakse tükitöö alusel. Iga üks saab täpselt nii palju raha kui ta on välja teeninud. Seega, aus kaup. Tule avasta oma maasikakorjaja väärtus. 

Kandideeri tööle https://www.lemmatumarjatalu.ee/tule-toole/

Raha. Sulle meeldib raha?

Oma palga saad üks kord nädalas. Korraga suuremaid summasid on tore saada. Onju? Arvad ka samamoodi?

Kas lisaraha tuleb iga päev teenida?

Lisaraha võid teenida, siis kui Sulle sobib. Olgu see siis 2 päeva nädalas või seitse päeva nädalas. Sina ise otsustad. Oleme paindlikud ja vastutulelikud. Maasikad tahavad korjamist ja iga kätepaar on oodatud. 

Suve juurde kuuluvad päike ja maasikad. Maasikalõhnaline lisaraha on meeldivaks boonuseks. Lemmatu Marjatalu põllutöödel saad kauni jume ja selle eest makstakse veel palka. Oma töösoovist anna teada https://www.lemmatumarjatalu.ee/tule-toole/

Pakutav lisatöö:  maasikate rohimine, maasikataimede istutamine, maasikate korjamine, vaarikate korjamine, mustade sõstarde korjamine, herneste korjamine, toodangu pakendamine. 

Maasikalõhnaline lisaraha ootab sind Lemmatu Marjatalus!

Kümme põhjust miks teha hooajatööd Lemmatu Marjatalus:

  1. Teenid lisaraha
  2. Arendad füüsilist treenitust
  3. Arendad enesejuhtimisoskust
  4. Magustoit on tervislik
  5. Peale lõunat oled vaba
  6. Teeni raha, siis kui Sina saad
  7. Palk 4xkuus
  8. Töökoht peaaegu nagu Tartu kesklinnas
  9. Suve lõpuks kaunis päiksepruun jume
  10. Boonus: Meil käib AUTOLAHVKA!!!