Maasikad Lemmatu marjatalust
Värskem, tervislikum ja õnnelikum elu

Maasikate müük

Tartumaal, keset maasikapõlde on Lemmatu Marjatalu. Maasikate müük toimub talust koha peal, tellides või ostes meie edasimüüjatelt. Hindame magusaid maitseid ja tunneme rõõmu maal elamisest ja töötamisest. Eesmärk on hoida seda, mis meil on-meie maad, et selles kasvaksid maitsvad maasikad, vaarikad, herned, mustad sõstrad ja teised kohalikud põllusaadused. Tunneme rõõmu maatööst ja veel rohkem rõõmustame andidest, mis see meile ja teile tagasi annab. Värskeid kodumaiseid, kõrge kvaliteediga marju: maasikaid, vaarikaid, sõstraid.

Lemmatu Marjatalus on kaks aastaaega: maasikaaeg ja mittemaasikaaeg. Maasikaajal oled oodatud meile külla värskeid saadusi ostma. Sel ajal korjame iga päev, korjame hommikul vara, ootame Sind maasikaid, vaarikaid, herneid ostma alates kell 12.00. Varajasemad soovid lepi eraldi kokku. 

"Õnn on korvitäis värskeid oma käega korjatud Lemmatu Marjatalu maasikaid."

Kui väärtustad oma käe kvaliteeti, kasulikult veedetud aega, suvelõhnu ja suvemaitseid, siis Sinus on kultuurset koriluskirge. Oled oodatud ise endale maasikaid korjama. Külastusaeg on sama, juba aastast 2004.

E, K, R, L kell 14.00-20.00

Hooajal saadame värskeid maasikaid kaupluskettidesse. Meie tooted on pakendatud kaanega karpidesse, millel EAN kood ja tootekleebis.  Omad suvist kaubaletti ja soovid Lemmatu Marjatalu maasikaid müüa? Oleme koostööst huvitatud. Omame pikaajalist kogemust ja oleme usaldusväärsed partnered. 

Kodumaisete maasikate müük erinevates kaupluskettides. Meie partnerid: Kaubamaja Toidumaailm, Stockmann, Prisma Peremarket, valitud Coop keti poodides.